שם
עיר
טלפון
דוא"ל
     

 

דלקת בגיד אכילס

 

דלקת בגיד אכילס היא דלקת המופיעה בעיקר אצל ספורטאים אשר מרבים לקפוץ ולנתר וגם אצל אנשים אשר עוסקים בריצה ובסוגים שונים של ספורט כתחביב. כאשר מנתרים, הולכים או רצים למעשה מפעילים את מרבית משקל הגוף על הגיד ולכן מי שעוסק בפעילות גופנית מרובה, למשל לאנשים אשר רצים ריצת מרתון, יכול לסבול מהבעיה. לא רק אצנים ואצנים חובבים אלא גם מי שמשחק בכדורסל, בספורט, בטניס, עוסק בריקוד, רוכב על אופנים ובעוד מגוון של סוגי ספורט יכול לסבול מדלקת בגיד אכילס. גיד האכילס הינו גיד אחורי הנמשך לאורך העקב ומחובר לשרירי התאומים ברגליים.

 

דלקת בגיד אכילס מתאפיינים בכמה סימפטומים שונים: סימפטום אחד של דורבן העקב וקרע בגיד אכילס הוא כמובן הופעה של כאבים בגיד אכילס. סימפטום נוסף של דלקת בעקב אכילס הוא הרגשת כאב חד ומשתק במהלך קפיצה או במהלך ניתור. סימן נוסף המעיד על כך שיש בגיד אכילס דלקת הוא לא רק כאב אלא גם נפיחות באיזור הגיד ובאיזור העקב. עוד סימן המעיד על קיום של גיד אכילס דלקת הוא הרגשה של מתיחה חדה.

 

 דלקת בגיד אכילס היא דלקת אשר בהחלט ניתן לטפל בה בשיטות שונות. שיטה אחת של טיפול לכאבים בגיד אכילס כתוצאה מדלקת בגיד אכילס היא טיפול באמצעות גלי הלם. את הטיפול הזה ניתן לעבור במרכז סאן קליניק המתמחה בטיפול בגלי הלם. מרכז סאן קליניק לא מטפל רק בדלקת בעקב אכילס אלא גם במגוון בעיות נוספות שקצרה היריעה מלמנות אותם במאמר זה. גלי הלם בהחלט עוזרים להתגבר על מגוון של בעיות ועל כאבים עזים הנגרמים כתוצאה מקרע בגיד אכילס. היתרון הגדול של שימוש בגלי הלם הוא ששיטה זו עוזרת להתגבר על כאבים ללא תרופות לסובלים מגיד אכילס קרע ומעניקה טיפול מהיר ויעיל לסובלים מקרע בגיד אכילס בין היתר על ידי כך שהיא מצליחה להזרים דם חדש למקום העוזר להתגבר על דלקת בגיד אכילס. מקום נוסף בו ניתן לטפל בכאבים במקור הבעיה של דלקת בגיד אכילס הוא במסגרת מכון אורטופדי עקב אכילס. מכון אורטופדי עקב אכילס מציע גם הוא מגוון של פתרונות לטיפול בבעיה הכואבת מאוד של דלקת בגיד אכילס.