עיסוי מפנק בצפון עד הבית

כאשר אתם זקוקים לעיסוי מפנק, לא צריך ללכת לספא. ניתן לממש חוויית יחיד או זוגית גם בביתכם עם חבילות ספא, הכיצד? מעסה מקצועי בעל שם יגיע אליכם הביתה וידאג לעיסוי שלכם תוך היכרות עם חומרי הבוטיק שיסייעו לגב שלכם לחוש רגוע ומשוחרר. כיצד העיסוי מתבצע, ומה חשוב לדעת לפני שמזמינים אותו?
 
ביצוע העיסוי
 
העיסוי מתבצע תוך ביקור בבית הלקוח. המעסה מגיע לבתי כל הלקוחות בצפון – אך יש לברר את האזור בטרם השירות יושכר, שכן ייתכן ואם תגורו רחוק מדי יומלץ לכם על מעסה אחר שגר קרוב יותר. בנוסף, ביצוע העיסוי כולל ספת טיפולים מתאימה, ושימוש בחומרי בוטיק לעיסוי שלכם. המעסה ידאג לכל הציוד, וכל שעליכם לעשות הוא ליצור עמו קשר ולקבוע את הזמן המתאים לכם.

תמחור העיסוי
 
העיסוי מתומחר על פי סוג חבילת העיסוי. ישנם עיסויים המכסים רק את המפרקים וישנם כאלו העובדים על הגב התחתון. ישנו עיסוי מלא לכל הגב, עיסוי המתמקד בעמוד השדרה ועוד. העיסוי מתומחר על פי סוגו, כאשר עיסוי מקיף יותר יעלה יקר יותר. תיתכן הנחה אם תירשמו בקבוצות או אפילו בזוג. התמחור, על כן, נקבע גם על פי רף העבודה וגם על פי כמות העבודה, שכן כמות עבודה רבה, לכמה מטופלים, יכולה להוזיל עלויות, בדומה למכירה סיטונאית.
 
לשם מה נועד כל עיסוי?
 
ישנם עיסויים שנועדו מינימום לשחרור המפרקים. הלקוח טוען שהוא עם כתפיים מכווצות כתוצאה מעבודה מאומצת מול מחשב, רגליים "נעולות" מאותה סיבה וכד'. העיסוי נועד לאפשר לו שחרור על אף סוג העבודה המקבע. לחילופין – ישנם עיסויים שנועדו לשחרר לחץ נתון בגב או במפרק. ישנם עיסויים העובדים על יציבה: למשל אם מישהו מתלונן שהוא נוטה לגב כפוף ביום יום ללא כאבים אלא כנטייה טבעית.
 
משך זמן העיסוי
 
העיסוי יימשך על פי סוגו. עיסוי מלא לכל הגב יארך יותר מאשר עיסוי שמתמקד בחלק מסוים בגב או במפרקים הסמוכים. עיסוי בחלקים אחרים בגוף, כמו הרגליים והאגן לבטח יאריך את זמן העיסוי הכולל אם הוא כבר כלל עיסוי מקיף בגב. משכי זמן העיסוי ייוודעו לכם מראש במעמד ההזמנה כך שתוכלו להיערך בהתאם.