שם
עיר
טלפון
דוא"ל
     

טיפולים אסתטיים 

אסתטיקה טובה מתחילה בחיוך שלכם, וכאן מרפאת שיניים מומחית בטיפולים מיוחדים נכנסת לתמונה. אם אתם לפני צילום, וידאו או הופעה, לפני נאום או חתונה, ואתם מעוניינים להיראות במיטבכם, אל תשכחו לעבור במרפאת מומחי כירורגיית פה ולסת. המרפאה, שהיא מרפאת ניתוחי פה, מציעה גם שירותים אסתטיים מן המעלה הראשונה. כאן תוכלו להסדיר טיפולים אסתטיים כגון הלבנת שיניים, דיאסטמה (הצרת רווח בין השיניים הקדמיות), והשלמת שיניים שקועות או שבורות באמצעות כתרים. 

טיפולים אסתטיים מלאים עם הלבנה בסיום

במרפאה זו אתם נהנים מכל שירות לפה וללסת כמו בכל מרפאת שיניים אחרת, אלא שכאן יש למומחים הרפואיים גם ידע אסתטי רב, אותו הם מבטאים בפיניש הסופי עם הלבנת שיניים מקצועית. במסגרתה, השיניים שלכם יהיו לבנות לחלוטין וייראו שלמות להפליא. גם שיניים שהיו בעברן שבורות ייראו חלק בלתי נפרד מהפה שלכם, ללא חוסרים כשמוצגת רק שלמות מלאה בחיוך שלכם. אם אתם חושבים שאתם צריכים להיראות במיטבכם, אל תשכחו לעבור במרפאת השיניים לפני הצילום, ההופעה, החתונה או כל אירוע אחר בו אתם ממוקמים במרכז העניינים.

טיפולים אסתטיים במחירים נוחים

אנחנו יודעים שאתם קוראים שורות אלה ומדמיינים את המחירים הגבוהים והממון הלא מועט שזורם בתעשייה הדנטלית. בדיוק בשל כך אנחנו עושים שליחות ומציעים את טיפולי היוקרה במחירי היכרות לרגל פתיחת השנה. בואו להתחדש בסט טיפולים אסתטיים ודנטליים במחירים נמוכים וליהנות מכל היתרונות של פציינט עמיד אשר מבצע טיפולים אלו במחירי שוק. טיפולי שיניים אסתטיים עושים אצל רופאים מומחים ומוכרים, אשר ממרפאתם יצא מגוון לקוחות מרוצים. כאן ניתן לקרוא המלצות ולהיווכח כי טיפולי שיניים אסתטיים וכירורגים מזכים כל לקוח בשביעות רצון מלאה.