שם
עיר
טלפון
דוא"ל
     

 

כאבים בברך

כאבים בברך יכולים להגרם ממגוון סיבות שונות. לעתים כאבים בברך יכולים להגרם מטראומה חיצונית, לעתים הכאבים בברכיים יכולים להגרם בעקבות דלקת במפרקים או דלקת בגיד, לעתים הכאבים יכולים להגרם עקב עומס יתר שאנחנו מפעילים על הברכיים, למשל, עומס אשר נוצר במהלך ריצה או במהלך פעילות גופנית אינטנסיבית אחרת. לעתים הכאבים בברכיים יכולים להופיע בעקבות שחיקת סחוס ובמקרים מסוימים הכאבים יכולים להגרם אפילו כתוצאה מלבישת נעליים לא נוחות שלא מעניקות תמיכה מספקת לרגל. כאבים בברך יכולים לגרום לפגיעה ממשית בחיי השגרה, במיוחד אם מזניחים אותם ולא מטפלים ברגל. מי שסובל מכאבים קשים בברכיים מתקשה אפילו ללכת, שלא לדבר על לרוץ, לעלות ולרדת במדרגות ולבצע פעילות גופנית נוספת.

כאבים בברך הם כאבים שניתן לטפל בהם במגוון של דרכים: על ידי משככי כאבים שלא מטפלים בגורם לכאבים אך עוזרים להקל על הכאב כמובן, על ידי הזרקת סטריאודים, על ידי ניתוחים, על ידי פיזיותרפיה, על ידי נטילת כדורים שונים וכן הלאה. כל אלו הן שיטות אשר נחשבות למסורתיות לטיפול בכאבים במפרקים. עם זאת, אנשים רבים שלא רוצים לעבור ניתוח או אנשים שהתייאשו מהטיפולים השונים שהוזכרו לעיל לעתים מחפשים שיטת טיפול חדשנית אחרת. את השיטה הזו ניתן למצוא בטכנולוגיה של גלי הלם. טיפול באמצעות גלי הלם לא רק עוזר להקל על הכאבים החזקים אלא אף עוזר לרפא את הבעיה אשר גורמת לכאבים ובפרט דלקות שונות אשר גורמות לכאבים.

כאבים בברכיים הם בהחלט כאבים אשר ניתן לטפל בהם על ידי שימוש בגלי הלם. כמו כן, יחד עם הטיפול בגלי הלם כדאי גם להתאים מדרסים באופן אישי למטופל על מנת לוודא שהנעליים שלו יתנו לו את התמיכה הטובה ביותר, ישפרו את היציבה, יחלקו בצורה טובה יותר את משקל הגוף על הרגליים ויעזרו גם הם למנוע מצב בו מופיעים כאבים בברך. חשוב לציין כי טיפול בגלי הלם להתמודדות עם כאבים בברך הוא טיפול שאינו פולשני ושאין לו כמעט תופעות לוואי ובד בבד הוא נהנה מאחוזי הצלחה גבוהים מאוד. במהלך הטיפול מצמידים גלי הלם לאיזור הפגוע אשר מעוררים את הגוף לייצר כלי דם חדשים ועוזרים לפורר את ההסתיידות שנוצרה בברך. כך שבהחלט יש דרך יעילה ומוצלחת להתמודד עם כאבים בברך.