שם
עיר
טלפון
דוא"ל
     

 

כאבים בכתף ימין

 

כאבים בכתף ימין יכולים להגרם ממגוון סיבות: לעתים הכאבים יכולים להגרם עקב טראומה חיצונית לגוף, לעתים הכאבים יכולים להגרם עקב דלקות שונות באיזור, לעתים הכאבים יכולים להתפתח עקב מצב של כתף קפואה וכן הלאה. בדרך כלל כל הבעיות האלו אשר הוזכרו לעיל ובעיות נוספות יכולות לגרום בין היתר לכאבים כרוניים באיזור הכתף ולטווח תנועה מוגבל אשר יכול למנוע מאיתנו פעילות שגרתיות שונות. לעתים טיפולי פיזיותרפיה, הזרקת סטרואידים, משככי כאבים שונים וטיפולים נוספים יכולים לעזור לשפר את המצב אך לא מעט אנשים מוצאים את עצמם מיואשים מכיוון שהטיפולים האלו לא עוזרים להם ולא מקלים את הכאבים העזים אשר מהם הם סובלים.

 

כאבי כתפיים בכתף ימין הם כאבים אשר ניתן לטפל בהם בדרך נוספת: באמצעות גלי הלם. בניגוד לניתוח טיפול בגלי הלם הוא טיפול אינו פולשני אשר אינו דורש הרדמה. כמו כן, כמעט ואין תופעות לוואי לטיפול הזה ואחוזי ההצלחה שלו הם גבוהים מאוד ועומדים על למעלה מתשעים אחוזים. אם כן, טיפול של גלי הלם לטיפול בבעיה של כאבים בכתף ימין וטיפול במפרקים נוספים בגוף דוגמת ברכיים, כף יד וכן הלאה יכול להיות יעיל פי כמה מהטיפול המסורתי אשר חלקו הוזכר לעיל. טיפול בגלי הלם לא רק שמקל מאוד על אותם כאבים בכתף ימין אלא אף עוזר לגוף לרפא את עצמו כליל מהבעיה אשר ממנה הוא סובל. זאת אומרת, גלי ההלם מעודדים את הגוף לבנות כלי דם חדשים על מנת שיזרימו יותר חמצן לאיזור הפגוע ועוזרים לו לעורר חומרים שונים אשר מחישים את תהליך הריפוי באיזור הפגוע.

 

כאבים בכתפיים הימניים הם בעיה אשר יכולה לתקוף אנשים רבים: בין היתר כאבים בכתף ימין מופיעים גם אצל ספורטאים וגם אצל אנשים מבוגרים יחסית אשר לא תמיד מבצעים פעילות גופנית סדירה. לרוב כאשר לא מטפלים בו הכאב לא נעלם מעצמו אלא אט אט הולך ומתגבר עד שגם פעולות פשוטות ויום יומיות יכולות לגרום למטופל כאב משמעותי מאוד. כאמור, כאבים בכתף ימין הם אינם גזירה משמיים ובהחלט ניתן לטפל בהם ובגורם לבעיה בהצלחה רבה באמצעות גלי הלם. כך שאין צורך להמשיך ולסבול לשווא מאותם כאבים בכתף ימין.