שם
עיר
טלפון
דוא"ל
     

 

מדרסים לדורבן

 

 מדרסים לדורבן הם אחת מהפתרונות אשר עוזרים בצורה יעילה, טובה ונכונה להתמודד עם הבעיה של דורבן בכף הרגל. מדוע מדרסים לדורבן הם פתרון יעיל כל כך? הדבר נעוץ בין היתר בסיבה אשר בגלל דורבן נוצר. אחת הסיבות אשר מביאות להיווצרותו של דורבן בכף הרגל הוא נעילה של נעליים לא מתאימות או אימון גופני לא מתאים אשר מפעיל לחץ גדול מדי על הרגליים. לא תמיד אנחנו מקדישים די תשומת לב לנעליים שאיתן אנחנו מבצעים פעילות גופנית. אנחנו פשוט בוחרים בנעליים דיות מספיקן וזהו. למעשה, לנעליים השפעה עצומה על היווצרות דורבן ולכן אם מבצעים פעילות גופנית חשוב מאוד לבחור בנעליים איכותיות ומתאימות לסוג הספורט שאנחנו מבצעים. למשל, בנעליים רבות שכבת הריפוד היא צרה מאוד, דבר שגם פוגע בבריאות הרגל. צרה נוספת היא שברגע שנוצר דורבן בעקב כף רגל אחת בגלל הכאבים לרוב מעבירים את כל המשקל לרגל השנייה, כך נוצר עליה לחץ גדול יותר וכך גדלים הסיכויים שיווצר דורבן גם בעקב הרגל של כף הרגל האחרת. מדרסים לדורבן, כאמור לעיל, יכולים לעזור לפתור את הבעיות האלו ובכך להקל על הכאבים שלהם גורם הדורבן וגם לשפר את מצב הרגל ואת היציבה של המטופל.

 

מדרסים לדורבן הם בין היתר פתרון לבעיה, או עוד כלי עזר שיכול להקל על הבעיה, משום שהם מעניקים בראש ובראשונה את התמיכה המתאימה ביותר לרגל. מדרסים לדורבן הם בדרך כלל מדרסים בהתאמה אישית, זאת אומרת, מדרסים אשר מתאימים באופן אישי לכל מטופל. יש בכך יתרון גדול משום שלכל מטופל מבנה מעט שונה של כף הרגל וכל מטופל נעליים אחרות. מדרסים לדורבן מתאימים בצורה הטובה ביותר הן לכף הרגל והן לנעל ובכך עוזרים למטופל למנוע הפעלת לחץ לא נכון על הרגל, אשר מחמיר את הכאבים לו גורם הדורבן.

 

 מדרסים לדורבן הם בהחלט פתרון שלא מעט רופאים ממליצים עליו בנוסף לטיפולים אחרים כאשר מטופל סובל מבעיה בכף הרגל. מלבד מדרסים לדורבן ישנם בין היתר גם טיפולים בגלי הלם וגם תרגילים גופניים אשר יכולים לשפר את המצב. אך בהחלט לא כדאי לוותר על מדרסים לדורבן.