שם
עיר
טלפון
דוא"ל
     

 

ניתוחים פלסטיים

ניתוחים פלסטיים רבים מתבצעים מדי יום.

אנשים רבים מבצעים ניתוחים פלסטיים שונים ולעיתים אדם אחד מבצע מספר ניתוחים פלסטיים.

מדוע אדם מחליט שהוא מעוניין לעבור ניתוחים פלסטיים?

לעיתים הדבר יכול להיות מוצדק, כמו פגם גנטי או פגם מולד שמביא לעיוות בגוף. ניתוחים פלסטיים לתיקון מחיצה למשל, בהיבט הרפואי, מחיצה עקומה (מולדת או כזו שנגרמה מחבלה) מביאה לקשיי נשימה ולשאר בעיות אפיות. ניתוח תיקון מחיצה רפואי יכול לתקן את הבעיה, אך חיצונית לעיתים העיוות נראה ומעורר חוסר בטחון בקרב רבים.

ניתוחים אסתטיים בשירות זה מהווים טיפול משלים לבעיה רפואית ופותרים על הדרך גם בעיות של דימוי עצמי.

בדומה לדוגמה שהוזכרה לעיל, ניתוחים פלסטיים רבים מתבצעים על מנת לשפר מראה מבחינת סימטריה. כידוע, גוף האדם אינו סימטרי. אך לעיתים הדבר בולט מאוד לעין ומפריע מאוד לאדם. במקרים אלו נפוצים ניתוחים פלסטיים לתיקון מראה השדיים ובדרך כלל ניתוחים פלסטיים אלה נכללים בתוך ניתוחים פלסטיים להגדלה ולשדרוג המצב הקיים.

בעת בחירת ניתוחים פלסטיים יש לברר עם עצמך האם הניתוח הכרחי לי? האם יפתור לי ספציפית את הבעיה ממנה אני סובל, ולא בעיות אחרות. האם אני תולה את כל יהבי בהליך ניתוחים פלסטיים? האם תוך כדי השינוי החיצוני אני מבקש לשנות בעצמי דבר שאינני מרוצה ממנו?

לאחר שמשיבים על כל השאלות הללו, צריך לפנות לגורמים מקצועיים ומיומנים שמבצעים ניתוחים פלסטיים הקליקו לאתר מרפאת מרקוס עמם יש להיוועץ ולשמוע את כל המידע הנחוץ לגבי ניתוחים פלסטיים מכל סוג.

רופא מקצועי שמבצע ניתוחים פלסטיים צריך להציג את החסרונות כמו גם את היתרונות שטומנים בחובם ניתוחים פלסטיים.

רופא מנתח אמין ומיומן יציג תמונה כוללת על ניתוחים פלסטיים ויבחן את המקרה הספציפי על ידי תשומת לב מלאה בה בריאותו ושביעות רצונו של המטופל בראש ולא בצע הכסף עומד לנגד עיניו.