שם
עיר
טלפון
דוא"ל

טיפול להסרת צלוליט

הגיע הזמן להיפרד מהצלוליט: שלום ולא להתראות!

רוצה להיפטר מהצלוליט ולחטב את גופך ללא סבל וללא דיאטות? ניסית ללא הצלחה כבר אינסוף דרכים להיפטר מהצלוליט? אצלנו תשיגי את התוצאות שחלמת עליהן ותראי שיפור מדהים! אנו משתמשים בטכנולוגית גלי הלם מתקדמת, ייחודית וחדשנית, שתמצק ותחליק את גופך תוך זמן קצר. ללא שאיבת שומן, ללא כדורים וללא ניתוחים.

מהו צלוליט?
צלוליט, שנראה כמו גבשושיות של קליפת תפוז, נגרם כתוצאה מדלקות תת עוריות שנוצרות מהצטברות של תאי שומן. עם הזמן הצלוליט גדל וצובר שומן נוסף. מסיבה זו וכדי למנוע החמרה נוספת, יש לטפל בצלוליט עוד בשלבים התחלתיים, לפני שהרקמות נחסמות.

מי סובל מצלוליט?
נשים רבות סובלות מתופעה זו: צעירות, מבוגרות, מלאות ורזות. הסיבות לצלוליט מגוונות: גנטיקה, שינויים הורמונאליים, תזונה לקוייה, הרזיה-השמנה, העדר פעילות גופנית ועוד.

כיצד המכשיר פועל
מכשיר הESWT החדשני שברשותינו נחשב לאחד המכשירים הטכנולוגיים המתקדמים והמעטים בתחום. הוא יוצר פעימות חזקות ומהירות מאוד לזמן קצר. פעימות אלו חוצות את מחסום הקול ויוצרות גלי הלם, גלי ההלם חודרים לשכבת העור העליונה ומתפזרים על כל שטח הצלוליט לעמקו. הם מעודדים את הגוף לייצר רקמות חזקות וחדשות באזור הצלוליטיס, שמחליפות את הרקמה הפגועה. רקמות אלו חזקות וגמישות יותר מקודמתן.

תוצאות
משך תהליך הריפוי עשוי להימשך בין מספר שבועות ועד מספר חודשים. לאחר מכן נראה שיפור ניכר באיזור הטיפול. מרקם העור חלק ומוצק יותר וניכרת הפחתה ניכרת של צלוליט. זרימת הדם משתפרת והעור נראה מוצק וחלק.

האם ישנן תופעות לוואי לטיפול?
הטכנולוגיה של טיפול בגלי הלם קיימת כבר כ-30 שנים ויושמה על מיליוני אנשים באירופה. אין לה תופעות לוואי. גם גירוד, אדמומיות וכאבים קלים, נחשבים לנדירים.
 
המרפאה מבצעת טיפול בצלוליט בחולון, רעננה, הרצליה, ר"ג, ת"א, כפר סבא, רמת השרון, נס ציונה, רחובות, המרכז והשרון.

צלוליט הוא לא קללה לכל החיים ואין שום סיבה ללמוד לחיות איתו, כשאפשר להיפטר ממנו בקלות.