שם
עיר
טלפון
דוא"ל
     

 

צמצום היקפים

 

צמצום היקפים באמצעות גלי הלם הוא דרך מצויינת להפטר אחת ולתמיד מהשומן המיותר באזור מסוים ולחטב את הגוף, ללא דיאטות מעיקות כאלו או אחרות, ללא כדורי הרזיה מסוכנים, ללא ביצוע פעילות גופנית אינטנסיבית שלא תמיד עוזרת לחטב איבר מסוים וכמובן ללא ניתוח לשאיבת שומן. צמצום היקפים באמצעות הטכנולוגיה של גלי הלם הוא דרך מצויינת להפטר מהשומן מכמה סיבות. ראשית, בניגוד לניתוח השימוש בגלי הלם הוא לא פולשני ולכן אין סכנה להתפתחות של זיהומים ולסיבוכים שונים. כמו כן, על ידי צמצום היקפים באמצעות גלי הלם ניתן לא רק למוסס את השומן באיזור מסוים בגוף אלא אפילו לחטב את האיזור הזה כך שהתוצאות נראות אסתטיות ומושכות במיוחד.

 

צמצום והצרת היקפים היא שיטה אשר במהירות גדולה יחסית וביעילות אשר הוכחה עוזרת לחטב איזורים מסוימים בגוף. גלי ההלם מתמקדים באיבר ספציפי אחד דוגמת צמצום ההיקפים בירכיים, בבטן, במותניים, בזרועות וכן הלאה. כל מה שצריך על מנת לצמצמם היקפים באיזור מסוים בגוף הוא כמה טיפולים בודדים בעזרת הטכנולוגיה של גלי הלם. מספר הטיפולים יכול להשתנות מעט מאדם לאדם אך בגדול מספר הטיפולים שצריך לעשות על מנת לראות תוצאות בשטח הוא מוגבל מאוד. כמו כן, אין לפעולה הזו תופעות לוואי חמורות מלבד אדמומיות קלה. יתרון נוסף של צמצום היקפים באמצעות גלי הלם הוא שזמן ההתאוששות הוא מהיר מאוד, מלבד אי חשיפה לשמש במשך יומיים ושתייה מרובה.

 

צמצום היקפים באמצעות גלי הלם יכולה להתאים לכל אחד אשר הבטחון העצמי שלו נפגע בעקבות איבר מסוים שהוא רפוי או לא מחוטב מספיק. כמו כן, צמצום היקפים באמצעות גלי הלם יכולה להתאים לכל מי שרוצה לחטב איבר מסוים על מנת להיות מושך ואטרקטיבי יותר. ישנם לא מעט "סלבז" אשר ניסו אף הם את טכנולוגיית המסת שומן בקור ברעננה והם נהנים מתוצאות מהם ניתן להתרשם על גבי מסך הטלוויזיה. כך בהחלט שווה לברר מידע נוסף על הטכנולוגיה הבטוחה והיעילה שמביאה לתוצאות מהירות בשטח של גלי הלם. בטכנולוגיה זו משתמשים גם לריסוק אבנים בכליה ולריפוי בעיות שונות ורבות בגוף החל מדלקת בגיד אכילס ועד כתף קפואה מלבד השימוש שלה לביצוע צמצום היקפים.